Etykiety foliowe

Dostępne w naszej ofercie etykiety foliowe to dość specyficzny, lecz bardzo często wykorzystywany rodzaj etykiety. Ich doskonałe właściwości znajdują zastosowanie m.in. w przemyśle spożywczym, farmaceutycznym oraz kosmetycznym. Zaletami tego rozwiązania jest wysoka jakość druku oraz ponadprzeciętna odporność na działanie tłuszczu i wilgoci.

Nadruk na etykietach foliowych jest znacznie czytelniejszy niż na papierze. Nie ulega wątpliwości, że jest to najlepsza opcja dla osób, którym zależy na utrzymaniu optymalnego efektu przez możliwie jak najdłuższy czas. Duże udogodnienie stanowi fakt, że etykiety foliowe sprawdzają się świetnie zarówno w przypadku małych, jak i bardzo dużych opakowań. Jest to możliwe dzięki ich wysokiej stabilności oraz elastyczności.

Proponowane etykiety foliowe można z powodzeniem wykorzystywać również przy produktach o nieregularnych kształtach oraz takich, które są dość często użytkowane. Atrakcyjny nadruk pozwala zarówno na szybką identyfikację, jak i poprawę walorów estetycznych produktu. Efekt, jaki chce się uzyskać stosując ten rodzaj etykiet zależy w głównej mierze od preferencji Klienta.

Kontakt