Etykiety termiczne

Jeśli planujesz zakup wysokiej jakości etykiet termicznych, nasza oferta stanowi najlepsze rozwiązanie. Proponowane etykiety sprawdzają się świetnie w przemyśle spożywczym, w logistyce oraz podczas magazynowania produktów o krótkim okresie użyteczności. To od Ciebie zależy jaką formę będą miały twoje etykiety termiczne. Dzięki naszej bogatej wiedzy oraz zaawansowanemu technicznie sprzętowi, jesteśmy w stanie dopasować je ściśle do Twoich oczekiwań.

Proponowane etykiety termiczne to produkty o podwyższonej trwałości. Warto jednak pamiętać, że ten rodzaj etykiet jest przeznaczony do stosowania w sytuacjach, kiedy nie zależy nam na długotrwałej widoczności druku.

Do produkcji naszych etykiet termicznych wykorzystujemy najwyższej jakości termoczuły papier. Dzięki temu masz pewność, że otrzymasz produkt o najlepszych właściwościach. Powodem, dla którego warto zdecydować się na etykiety termiczne proponowane przez firmę Etiflex jest ich konkurencyjna cena. Naszym celem jest dostarczanie funkcjonalnych, tanio dostępnych produktów. Gwarantujemy, że współpraca z nami spotka się z Twoim zadowoleniem.

Kontakt