Etykiety termotransferowe

Proponowane etykiety termotransferowe nie tylko dostarczają najważniejszych informacji o produkcie, ale także dbają o jego właściwą promocję i wizerunek. Niezależnie od tego czy zależy Ci na uzyskaniu prostej, zawierającej tylko podstawowe dane zmienne etykiety bez zadruku, czy bardziej zaawansowanej etykiety termotransferowej, współpracując z firmą Etiflex otrzymasz idealnie dopasowany produkt.

Jesteśmy zespołem profesjonalistów, którzy do każdego powierzonego zadania podchodzą rzetelnie. Mając na uwadze rosnące wymagania Klientów, zlecenia na etykiety termotransferowe staramy się wykonywać możliwie jak najszybciej. Rezultatem naszej pracy są zawsze starannie wykonane produkty, które dzięki wykorzystaniu nowoczesnych materiałów oraz technik nadruku odznaczają się wyjątkowo satysfakcjonującymi parametrami.

Nasze etykiety termotransferowe posiadają zwiększoną odporność na działanie czynników zewnętrznych takich jak wilgoć, czy tłuszcz. Nasi Klienci mogą dokonać wyboru papieru, z którego będą wykonane etykiety. Niezależnie od tego czy będzie to papier matowy, błyszczący, czy półbłyszczący, otrzymany produkt z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających zleceniodawców.

Kontakt